סדנאות שירות צארומי
תיקון אופניים
                         

סדנאות השירות של צארומי בע"מ
 

       

                             טיפול באופניים חשמליות >>       חלקי חילוף לאופניים חשמליות >>            תחזוקת אופניים חשמליות >>

 

סדנאות השירות של צארומי הם חלק בלתי נפרד מדרכה של החברה שחרטה על דגלה את השירות ,האיכות  במקום הראשון. צארומי  מתמחת בטיפול, תיקון ושדרוג לאופניים חשמליים.

סדנאות השירות  נותנות מענה רחב לכל סוגי האופניים החשמליים וכמו כן לכל התיקונים שנדרשים. המעבדות  של צארומי מאובזרות בציוד החדיש והמקצועי  ביותר, צוות מקצועי שעובר הכשרה ייחודית לאופניים חשמליים ואנשי שירות שישאירו אותך עם חיוך על השפתיים ובטחון בלב.

חברת צארומי היא מהוותיקות בתחום האופניים החשמליים ועם השנים פיתחנו נהלי עבודה בלתי מתפשרים בתחום מתוך ניסיון רב בשטח והבנת האופניים החשמליים. בסדנאות השירות, אנו מטפלים החל מתקר פשוט בגלגל וכלה בעבודות המורכבות ביותר בתחום האופניים החשמליים, כגון: פירוק המנוע, החלפת סנסורים, החלפת גיר כמכלול, החלפת גלגלי שיניים, החלפה והתאמה של בקרים חדשים, שינויים ושדרוגים במערכת החשמל, החלפת שלדות והרשימה עוד ארוכה..
 

בנוסף  בסדנאות השירות של צארומי תמצא את המגוון הגדול ביותר בארץ של חלקי חילוף לאופניים  החשמליים מבורג קטן ועד לסוגים שונים של מנועים, גלגלים ואביזרים לשדרוג האופניים החשמליים.

בנוסף לשירותים אשר אנו מעניקים לכלל לקוחותינו, חברת צארומי מעניקה שירותי תיקונים מקצועי ארצי  גם לחנויות ויבואנים בתחום האופניים החשמליים לאלו שאין סדנת שירותים וגם לאלו שאין באפשרותם לתת מענה לכל תקלה /חלקי חילוף.
 

אנו שמחים תמיד להרחיב את מעגל לקוחותינו העסקיים ולהעניק לכם שירות ברמה שלא הכרתם. אנו מספקים שירותי איסוף והחזרה של האופניים התקולים מהחנות וחזרה אליה ובך חוסכים להרבה חנויות ויבואנים את הצורך בלתחזק סדנת שירות עם כל ההוצאות הכרוכות בכך. 


איך זה עובד ?
·         אנו אוספים או מקבלים מכם את האופניים לסדנאות של צארומי
·         ממלאים טופס אפיון תקלות מסודר
·         מדווחים חזרה לחנות את סיכום הבדיקה ועלותה
·         מקבלים את אישור החנות על טופס האיפיון .
·         והאופניים חוזרים מתוקנים ומתקתקים כמו שעון שוויצרי. 

לא השתכנעתם? אנו מזמינים אתכם לבוא ולהתרשם מהסדנאות המשוכללות שלנו, ממבחר החלפים הענק, מהצוות המקצועי והאדיב ובקיצור כל מה שיעשה לאופניים החשמליים שלכם נעים בגלגלים.
 

אנו בסדנאות השירות של  צארומי מבטיחים להעניק לכם שירות מקצועי בלתי מתפשר ברמה הגבוהה ביותר כך שמעולם לא תרצו לבקר באף סדנת שירות אחרת.
 

מחכים לכם, 
צוות צארומי

 

מבצעים
1,499 ₪
יצירת קשר
073-2905758
קישורים
Copyright © 2020 all rights reserved | נבנה ע"י לוגייט טכנולוגיות