מידע מקצועי
                                           

תקינת אופניים חשמליות

כאשר רוכשים אופניים חשמליות מהירות, חשוב לדעת מספר דברים חשובים אודות התקינות שלהם ובטיחות הנסיעה בהם.אופניים חשמליות אינן רק הוספה של מנוע חשמלי לאופניים פשוטים – מדובר בכלי רכב של ממש, שאמנם דומה לאופניים כמעט בכל, אך בעל אפשרויות רבות אשר מדמות אותו לרכבים ממונעים, ולכן השמירה על הבטיחות בשימוש באופניים חשמליות הוא חשוב במיוחד.

 

אופניים חשמליות - הגבלות מהירות

ראשית, חשוב לדעת שהחוק והתקנים המושתים על אופניים חשמליות מגבילים את מהירות האופניים החשמליים ל-25 קמ"ש בלבד. תקן זה מותקן בכל זוג אופניים ממונעים, כך שאין אפשרות טכנית לנסוע מהר יותר. ישנם מקומות אשר מציעים אופניים חשמליות מהירות במיוחד, באמצעות משחק לא חוקי עם הבקרים של האופניים, המאפשר הגברה של המהירות.

 

 

אופניים חשמליים קונים ממקצוענים

אם גם אתם מתלהבים מן הטרנד של אופניים חשמליות, אתם בוודאי יודעים שהדרך הטובה ביותר לקנות אופניים חשמליים היא אצל מקצוענים בתחום. במילים אחרות, אם אתם רוצים אופניים חשמליות, הגיע הזמן שתגיעו לצארומי!
רשת צארומי מציעה לכם מבחר דגמים של אופניים חשמליים מקצועיים ואיכותיים, במחירים ללא תחרות!

להמשך המאמר >>

 

אופניים חשמליות מתקפלות

לאופניים חשמליות ישנם יתרונות רבים, והם נפוצים במיוחד אצל צעירים ואצל סטודנטים, אשר זקוקים לאופן תחבורה שימושי ויעיל, שלא ידרוש מהם הוצאת כספיות גבוהות כמו רכב פרטי. רשת צארומי מציעה לכם לרכוש אופניים חשמליות מתקפלות, אשר מתאימות גם לנסיעה ברכבת, במחירים ללא תחרות!

להמשך המאמר >>

 

טיפול באופניים חשמליים

אופניים חשמליות, כאמור, הן כלי רכב ממונע, בדומה לכל רכב אחר. כמו אוטו, גם אופניים זקוקים לטיפול תקופתי שוטף. מומלץ שלא לחכות עד שתתגלה תקלה באופניים על מנת לגשת לתקן אותם. להיפך, טיפול שוטף מקצועי יכול למנוע תקלות, וגם לגלות תקלות שונות בשלב מוקדם ולחסוך כסף רב בתיקון קל במקום בתיקון גדול ומשמעותי.

 
 
 

 

 

אופניים חשמליים - טרנד או שלב אבולוציוני..אופניים חשמליות האם הם טרנד או שלב אבולוציוני בתחום הרכב?
למעשה ניתן לומר שהמוצר הטכנולוגי אשר נקרא אופניים חשמליות הוא גם טרנד אך גם סוג של שלב אבולוציוני- זאת ניתן לומר ללא ספק!

הם טרנד מאחר והפכו להיות הדבר הכי חם בשוק התחבורה, הרכב והנגישות, והם כמובן שלב אבולוציוני, הם בדיוק השלב האמצעי שמפריד בין אופנוע לאופניים רגילים.
אופניים רגילים נעים בעזרת דיווש ואילו אופנוע נוסע עם מנוע אשר מפעיל אותו.

אופניים חשמליות גם הן עם מנוע אך גם פעולת הדיווש נשארת, למעשה הבחירה היא בידי הרוכב אם לדווש או להשתמש ביכולת האופניים לנוע בסיוע החשמל וכך להגביר את תפוקת המהירות .....

 

יצירת קשר
073-2905758
Copyright © 2024 all rights reserved | נבנה ע"י לוגייט טכנולוגיות