צארומי - אופניים חשמליים
הנגשת האתר

באתר זה בוצעה הנגשה לפי דרישות החוק.

הושקעו מאמצים ומשאבים רבים בשיפור נוחות הגלישה והנגשת האתר, במטרה להקל על השימוש בו עבור אנשים עם מוגבלויות (בעיקר כבדי ראייה). 

 

אתר זה מותאם לצפיה בדפדפן אינטרנט על גבי מחשב בעל מסך עם רזולוציה גבוהה או מכשירים ניידים. אופן תצוגת האתר יותאם באופן אוטומטי עלפי גודל המכשיר (במגבלות מכשירים נפוצים). להתאמה מרבית אנו ממליצים להשתמש בדפדפן Google Chrome בגרסתה העדכנית ביותר.

בין המהלכים שבוצעו: 
הוספת ממשק נגישות בתחתית הדף - פירוט מלא לשימוש מופיע בממשק הנגישות. 

פורמט עקבי נעים ורגוע - הימנעות מסאונד המושמע בפתאומיות. 

שליטה באמצעות המקלדת - אפשרות לנווט באתר ללא עכבר - באמצעות TAB או SHIFT ו TAB ו ENTER 
 

שינויים נוספים לרבות השקעה בהנדסת אנוש, ארגון ותכנון האתרים מחדש לנוחות מקסימלית עבור המשתמש. 
 

הצהרת אי תאימות חלקית:

קיימים תכנים דינאמים שאינם נמצאים בשליטת האתר או מפעיליו כגון: פרסומות, סרטוני יו טיוב. ייתכן ובחלקם קיימת מגבלה טכנולוגית להנגשה אופטימלית. 

 

בכל מקרה שבו השירות אינו מונגש באופן מלא, עד אשר יעשה כן, ניתן לפנות אלינו בכל האמצעים הזמינים בדף צור קשר  בתחתית העמוד ואנו נעשה כמיטב יכולתנו לתת מענה בהקדם אפשרי לכל פניה.
 

פניה לעזרת הגולשים

תהליך ההנגשה לאתר עם דפי אינטרנט רבים הינו מורכב, דורש טיפול בכל דף ודף ולוקח זמן, כך שאם במקרה מצאתם דפים שטרם הונגשו, ניתן להם עדיפות בטיפול, כתבו לנו ונשתדל מאוד להיענות לכל בקשה בהקדם האפשרי. 
 

כתבו לנו

תודה מראש על שיתוף הפעולה - תמיד נשמח לקבל פניות ו/או הצעות לשיפור חווית הנגישות באתר. נמשיך במאמצים לשפר את נגישות האתר כדי לאפשר שימוש בו עבור כלל האוכלוסייה כולל אנשים עם מוגבלויות. ניתן לכתוב או להעביר המלצות והצעות למייל office@zy-17.com או לטלפון 073-2905758 שלוחה 0 או בטופס הזמין בדף צור קשר

מבצעים
יצירת קשר
073-2905758
Copyright © 2022 all rights reserved | נבנה ע"י לוגייט טכנולוגיות