הגבלת מהירות באופניים חשמליים
הגבלת מהירות
     

צארומי - אופניים חשמליות מהירות ובטוחות.


עם התרבות האוכלוסייה והבנייה המרובה בכל רחבי בארץ, מצוקת החנייה ומצוקת הפקקים הופכת למנת חלקם של מרבית האנשים בארץ. גם המצב הכלכלי אינו תורם לרצון של אנשים לרכוש רכב, בלשון המעטה. בשנים האחרונות גילו תושבי הארץ את האופניים החשמליות, אשר פותרות כמעט את כל הבעיות הכרוכות ברכישת רכב ובנסיעה בו. צארומי מציעים לכם במחר אופניים חשמליות מהירות, אשר מסייעות לכם להגיע לכל מקום בקלות ובנוחות.

 

הגבלת מהירות באופניים חשמליות

  
דברים שחשוב לדעת
כאשר אתם ניגשים לרכוש אופניים חשמליות אצל צארומי, ישנם מספר כללים חשובים שעליכם להכיר ולדעת. ראשית, חשוב לדעת שהחוק והתקנים המושתים על אופניים חשמליות מגבילים את מהירות האופניים החשמליים ל-25 קמ"ש בלבד. תקן זה מותקן בכל זוג אופניים ממונעים, כך שאין אפשרות טכנית לנסוע מהר יותר. ישנם מקומות אשר מציעים אופניים חשמליות מהירות במיוחד, באמצעות משחק לא חוקי עם הבקרים של האופניים, המאפשר הגברה של המהירות. דבר זה אינו חוקי בעליל, ולכן לא תמצאו אותו אצלנו כלל. חשוב מאד לדעת שנסיעה באופניים חשמליות מהירות במהירות גבוהה מהמותר, פירושה סיכון גבוה באופן משמעותי. ככל שהנסיעה מהירה יותר, כך הפגיעה שאליה חשוף הרוכב במקרה של נפילה או התנגשות, גבוהה יותר.

 

אחריות ושמירה על אופניים חשמליות.


אנו מציעים לכם אופניים חשמליות מהירות במסגרת החוק. חשוב לדעת כי כל התעסקות עם הבקר של האופניים מחוץ לכותלי החנות אסור על פי חוק, וגם מפר את תנאי האחריות של האופניים, כך ששימוש לא נאות באופניים חשמליות יגרום לכך שלא תהיו זכאים לשירות המיוחד שלנו ולטיפולים במסגרת האחריות. כאשר אתם רוכשים אופניים חשמליות, חשוב שתבדקו שכל הרכיבים באופניים מתאימים למהירות הנסיעה שלכם. המנוע, הסוללה והבקר צריכים לעבוד בצורה מתואמת. אם אחד מהם יהיה חזק באופן משמעותי מן האחרים, הוא עלול לשרוף אותם, ואם אחד מהם חלש באופן משמעותי, המערכת לא תוכל לנצל את כל יכולותיה.
בואו כבר היום ליהנות מן האופניים האיכותיים ומן השירות המקצועי ללא פשרות של צארומי!

 

 

מבצעים
יצירת קשר
073-2905758
קישורים
Copyright © 2020 all rights reserved | נבנה ע"י לוגייט טכנולוגיות