תקינת אופניים חשמליות
תקינת אופניים חשמליים
          

צארומי – המקום שלכם לאופניים חשמליות עם תו תקן!


אופניים חשמליות נעשות נפוצות ופופולאריות מאד בשנים האחרונות. אנשים רבים נהנים מן היתרונות הרבים הטמונים באופניים חשמליות, החל בחיסכון הכספי העצום בהשוואה לרכישה ותחזוקה של רכב ועד לקלות הנסיעה עצמה, ההימנעות מפקקים וכדומה. חברת צארומי מציעה לכם מבחר דגמים איכותיים של אופניים חשמליות, ואיתם, את כל המידע הדרוש לכם בזמן רכישה של אופניים חשמליות מהירות.

 

תקינה של אופניים חשמליות


כאשר רוכשים אופניים חשמליות מהירות, חשוב לדעת מספר דברים חשובים אודות התקינות שלהם ובטיחות הנסיעה בהם.
אופניים חשמליות אינן רק הוספה של מנוע חשמלי לאופניים פשוטים – מדובר בכלי רכב של ממש, שאמנם דומה לאופניים כמעט בכל, אך בעל אפשרויות כמו לרכב ממונע,  ולכן השמירה על הבטיחות בשימוש באופניים חשמליות הוא הכרחי ונמצא בדרגת חשיבות ראשונה.
חשוב לדעת, שכל האופניים בעלי המנוע החשמלי שנמכרים בצארומי עוברים בדיקה במכון התקנים ובטוחים ומאושרים לשימוש. אולם מהי התקינה הזו של מכון התקנים, ומדוע היא חשובה כל כך?

 

מידע  כללי על תקינה

האופניים אשר נמכרים בצארומי עוברים תהליך תקינה במעבדות מאושרות ברחבי העולם שמתאים לתקינה הישראלית
מכון התקנים בארץ מאשר את אמיתות התעודות שניתנו במעבדות לחו"ל ואת התאמתן לתקן הישראלי.

 

התקן שעל פיו פועל מכון התקנים מגביל את מהירות הנסיעה באופניים חשמליות מהירות של עד 25 קמ"ש. גם גודל המנוע מוגבל, לעד 250W.

מכון התקנים בודק לא רק את האופניים עצמם, אלא גם את הסוללות ואת המטענים המחוברים אל האופניים, במטרה למנוע מקרים של שריפה או חשמול. לכן אופניים שעברו בדיקה של מכון התקנים יהיו בעלי סוללות ומטענים בטיחותיים, שלא מאפשרים מצב של חשמול. לבסוף, המכון בודק את הקרינה אשר נפלטת מן הרכיבים החשמליים של האופניים, על מנת לוודא שלא מדובר בקרינה גבוהה אשר עלולה לסכן את הרוכב.


חולמים לקנות אופניים חשמליות מהירות? בצארומי תגשימו את החלום! בואו לרכוש אופניים חשמליות מהירות ובטיחותיות, שיקלו עליכם בכל יום.

 

 

 

מבצעים
1,499 ₪
יצירת קשר
073-2905758
קישורים
Copyright © 2020 all rights reserved | נבנה ע"י לוגייט טכנולוגיות